pezet.eu   pezet.com.pl   tablicekursow.com.pl   tablicekursow.pl   tabliceelektroniczne.com.pl   zegaryelektroniczne.com  
Rok założenia
1989

45-215 Opole ul. Luboszycka 18
Przedsiębiorstwo Zastosowań Techniki
PeZeT Krzysztof Hajduczek
tel. 77 4744 264 info@pezet.com.pl
Nasze aukcje :
Allegro
Nick : pezetsc

Współpracujemy z :

spectra-laser logoZastrzerzenia prawne

Polityka prywatności

Program KANTOR 2000 wer. 3.15

Proponowany program KANTOR 2000 eksploatowany jest od wielu lat w wielu kantorach na terenie kraju. W okresie eksploatacji modernizowany był w oparciu o wskazówki użytkowników i wymagania Urzędów Skarbowych i Nadzoru Bankowego z poszczególnych rejonów kraju.
Program KANTOR 2000 spełnia aktualnie wprowadzane wymogi fiskalności i współpracuje z drukarkami fiskalnymi produkowanymi przez firmę ELZAB S.A. - MERA, ZETA, D10. oraz NOVITUS - DEON, BONO, DELIO, HDe.
Firma nasza jest również oficjalnym dystrybutorem tych urządzeń i zajmujemy się kompleksowo fiskalizacją kantorów.
główne okno programu Program w wersji 3.xx jako jeden z nielicznych na rynku został od podstaw napisany dla środowiska WINDOWS®, a nie jak wiele innych programów jedynie dostowany do pracy w systemie Windows®. Do pracy z programem w szczególności polecany jest system Windows® 10, ale w równej mierze może to być WINDOWS® 7, 8, XP, Vista, NT, 2000, 98 (działa na wersjach 32 i 64 bitowych). Do wydruku asygnat, ze względu na szybkość i oszczędność papieru, najlepiej jest użyć drukarki termicznej XPRINTER 80mm lub igłowej obsługującej tryb tekstowy (np. Seiko SP2400, Epson LX300 - już trudno dostępne), raporty mogą być drukowane na dowolnych drukarkach. Preferuje się stosowanie sprzętu aktualnej generacji z Windows® 10 oraz dostępem do Internetu, co zaczyna być konieczne dla przekazywania danych dla GIIF i NBP.
Program jest przygotowany do transmisji elektronicznej, generuje raporty PZ-KAN w najnowszym, wymaganym przez NBP formacie, jak równieź eksportuje raporty PZ-KAN do formatu XML, który jest wymagany przy elektronicznej transmisji danych do NBP.
Program zabezpieczony jest 4 poziomowym systemem haseł (kasjer,kierownik,szef,admin) oraz posiada dla zwiększenia bezpieczeństwa kodowane nieczytelne bazy danych, których niepowołana osoba nie otworzy żadnym znanym edytorem bazodanowym.
Program jest bardzo łatwy w obsłudze, szybki i pewny w działaniu oraz mało wymagający co do sprzętu. Wszystkie transakcje, wpisywanie kursów realizowane są na jednym, niezmiennym ekranie monitora, na którym wyświetlane są także stany w kasie poszczególnych walut i złotówek. Decyduje to o szybkosci i łatwości w obsłudze programu.

okno operacji Program umożliwia dokonywanie transakcji kupna, sprzedaży, wymiany, łącznych, za zadeklarowaną kwotę i tzw. transakcji szybkich. Dodatkowo rozróżniane są transakcje z rezydentami, nierezydentami, bankami oraz występują operacje przesunięć walut i złotówek pomiędzy kantorami tego samego właściciela, operacja sprzedaży do banku z walutą w drodze.
Program zawiera zestaw wydruków (do wyboru przez użytkownika) pozwalających na pełne rozliczenie się z Urzędem Skarbowym, kwartalny raport PZKAN dla NBP oraz rozliczenia przesunięć walut.
Wydruki te przed drukowaniem można oglądać na ekranie monitora, co więcej można je oglądać w dowolnym momencie i drukowac np. w celu rozliczenia zmiany. Program umożliwia wydruki na papierze 150 i 240mm oraz na drukarkach miniaturowych termicznych. Za zgodą Urzędu Skarbowego można drukować dowody transakcji bez kopii, gdyż kopie dowolnego rachunku można drukować w dowolnym momencie, co zwykle dla kontroli jest wystarczające.
okno podglądu wydruku Program steruje elektronicznymi tablicami kursów walut i Wyświetlaczem należności dla klienta, również dostarczanych przez naszą firmę.
Pozwala na wystawianie asygnat firmom oraz prowadzi rejestr kontrahentów i pilnuje dopuszczalnych obrotów gotówkowych z firmami.

Program jest użytkowany przez właścicieli sieci kantorów oraz w kantorach obsługiwanych osobiście przez właściciela spełniając oczekiwania jednych i drugich.

Kliknij jeżeli chcesz pobrać instrukcję

Kliknij jeżeli chcesz pobrać DEMO programu KANTOR

Cennik oprogramowania KANTOR 2000 Kliknij jeśli chcesz zamówić licencje programu kantor

WersjaCena nettoCena brutto
Na pierwszy komputer w firmie 600,00738,00
Na pierwszy komputer przy zakupie z tablicą kursów walut490,00602,70
Na kolejny komputer w firmie 365,00448,95
Upgrade z wersji 2.XX dla DOS365,00448,95
Cesja licencji na nowego użytkownika 80,0098,40
Wszystkie ceny w PLN loco magazyn Opole.


zegaryelektroniczne.com.pl   zegaryelektroniczne.pl   zegarycyfrowe.com   zegarycyfrowe.com.pl   zegarycyfrowe.pl   digitclocks.com   digitalclocks.eu